W dniach 8 i 9 kwietnia w Warszawie odbyła się 7 edycja Międzynarodowych Targów GasShow 2016. Jest to coroczne spotkanie branży LPG, CNG i LNG gromadzące specjalistów z kraju i zagranicy.

Swoją ofertę zaprezentowało około 100 firm z całego świata, w ciągu dwóch dni imprezę odwiedziło kilka tysięcy gości - wśród nich zarówno profesjonaliści zajmujący się na co dzień montażem i obsługą samochodowych instalacji gazowych, właściciele warsztatów samochodowych, projektanci i dostawcy wyposażenia stacji tankowania autogazu, producenci i dystrybutorzy armatury i urządzeń dla LPG, LNG i CNG – zaworów, regulatorów, kuchenek i innych akcesoriów.

Nasza firma zaprezentowała kilka nowości, zarówno w zakresie swojej podstawowej produkcji ( nowe zespoły filtrów i wkłady filtracyjne ) jak i inne produkty do autogazu jak: Adaptero – Filtry ( połaczenie filtra z brazu spiekanego z Adapterem tankowania ), cewka ze złączem AMP, wąż termoplastyczny ( który jest zamiennikiem rurek miedzianych ), szybkozłączki oraz złączki typu Banjo.

targi GasShow 2016
targi GasShow 2016
targi GasShow 2016
targi GasShow 2016
targi GasShow 2016
targi GasShow 2016