W dniu 6 lutego 2015 w siedzibie głównej firmy Certools w Pabianicach odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatu jakości ISO-TS. Certyfikat został wręczony przez Dyrektora Działu Certyfikacji Systemów TÜV Rheinland Polska, Grzegorza Grabkę, prezesom firmy Certools, Piotrowi Czekalskiemu i Krzysztofowi Hanke.

Uzyskane certyfikaty dają naszym klientom gwarancję otrzymania produktów o najwyższej klasie i doskonałej jakości, które powstają zgodnie z najbardziej wydajnymi i ujednoliconymi procedurami produkcyjnymi.

Certyfikaty ISO zapewniają zgodność naszych produktów z międzynarodowymi normami dotyczącymi jakości, dzięki czemu dopasowujemy się do wymagań i potrzeb naszych klientów na całym świecie.

Certyfikaty ISO 9001:2008 oraz ISO/TS 16949 pozwalają na zastosowanie procedur, które są zrozumiałe i akceptowalne przez producentów instalujących nasze produkty na liniach pierwszego montażu, wzmacniają wizerunek firmy Certools zarówno na polskim, jak i na rynkach zagranicznych, gwarantując tym samym wysoką jakość naszych produktów i podkreślając wartość zorientowania naszej firmy na klienta.

Zobacz relację filmową z tego wydarzenia na portalu gazeo.pl

ISO-TS