Witamy w sklepie certools!

Nasi partnerzy

logo Iner Cars

INTER CARS S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli, tuningu, off-roadu oraz instalacji LPG. Firma ta, to jeden z głównych klientów Certools. Współpraca naszych dwóch firm sięga roku 2005 i od tamtego czasu systematycznie i prężnie się rozwija. Produkty Certools znajdują się we wszystkich sklepach sieci Inter Cars SA i są montowane w autach z instalacją gazową serwisowanych w warsztatach tej sieci.

Inter Cars SA posiada obecnie 250 filii w kraju oraz 264 oddziałów za granicą, w tym na Litwie, Łotwie, Ukrainie, Węgrzech, Słowacji, we Włoszech, w Estonii, Mołdawii, Słowenii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii, Czechach, Bośni i Hercegowinie oraz Grecji.

 

 

logo Nagazlogo Nagaz

Nagaz Stefanowski sp. j. jest polską rodzinną firmą działającą od 1993 roku. Specjalizuje się w montażu, serwisie i dystrybucji samochodowych instalacji gazowych.

Firma prowadzi specjalistyczny sklep internetowy nagaz24.pl, który oferuje części, akcesoria i zbiorniki renomowanych producentów, takich jak: Landi, LandiRenzo, Lovato, AEB, MED, AC STAG, Certools, LPGTECH, KME, Europegas, Alex, OMB, Tartarini, BRC, Valtek, Koltec, Zavoli, Vialle, Prins, Stefanelli, Tomasetto, STAKO, Worthington, Bormech, Elpigaz i wielu innych.

Sklep nagaz24.pl skierowany jest do klientów polskojęzycznych, natomiast z myślą o klientach międzynarodowych powstała jego wersja anglojęzyczna - nagaz24.com.