Witamy w sklepie certools!

O nas

Firma Certools - wiodący producent filtrów oraz akcesoriów gazowych. Będąc liderem na rynku, dostarczamy nasze produkty do polskich i światowych producentów systemów instalacji LPG i CNG, do hurtowni, zakładów montażowych i warsztatów samochodowych. Współpracujemy z firmami z ponad 40 krajów i ciągle powiększamy grono naszych odbiorców.

kraje

Lata doświadczeń i profesjonalizm naszego personelu pozwalają dostarczać naszym klientom produkty o najwyższej jakości, co zostało potwierdzone przez uzyskanie certyfikatów ISO/TS 16949 oraz ISO 9001:2015, ISO 14001:2015.

Wiele z naszych filtrów podlega ochronie patentowej, a wszystkie są zgodne z Regulaminami ECE-R67.01, ECE-R110 i ECE-R10.

W Certools stawiamy na rozwój i innowacje. Wprowadzamy najnowsze rozwiązania technologiczne, dostosowujemy się do zmian zachodzących na rynku. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, produkujemy filtry klasy ciekłej i lotnej, w klasach 0, 1 i 2, zarówno dla przemysłu motoryzacyjnego (samochodów osobowych, autobusów, ciężarówek), jak i pojazdów typu off-road, wózków widłowych, butli gazowych, camperów, czy kompresorów. Nasza oferta jest wzbogacona o liczne akcesoria gazowe - wkłady filtracyjne, komplety wymienne do filtrów, zawory tankowania, złączki, przejścia, redukcje i wiele innych produktów wykorzystywanych w instalacjach gazowych.